13 september 2017 07:30
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Resident-arsti ravikindlustuseta jätmine on lubamatu!

Eesti Nooremarstide Ühenduse juhatuse liige Marta Velgan   

Eesti Nooremarstide Ühendus on seisukohal, et praegune olukord, kus töötaval arst-residendil võib ravikindlustus katkeda, on lubamatu.

Ühendus on varasemalt korduvalt pöördunud selle küsimusega nii sotsiaalministeeriumi kui ka Tartu ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna poole, et leida olukorrale parim lahendus, kuid kumbki asutus pole kuni õiguskantsleri sekkumiseni olnud selle probleemi lahendamisest huvitatud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee