Meditsiiniuudised  • 18 aprill 2019 09:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Neliaastaku plaanid tervishoius

Tervishoiu kohta seisab uues koalitsioonileppes rida punkte, mis on paraku üsna üldsõnalised ja ettevaatlikud ega sisalda konkreetseid tähtaegu ja summasid. Seetõttu on praegu väga raske hinnata, mida ja kuidas tegelikult muudetakse. Võib-olla tõesti saab pilt selgemaks uues riigi eelarvestrateegias, nagu valitsusliit kinnitab, kirjutab Eesti Arstide Liidu peasekretär Katrin Rehemaa.

Eesti Arstide Liidu peasekretär Katrin Rehemaa sõnul ei ole oluline mitte lihtsalt järjekordade lühendamine, vaid selline tervishoiukorraldus, kus patsient saaks vajalikku abi õigel ajal ja õiges kohas.  Foto: Raul Mee, fotograaf

Uue koalitsiooni esindajad kutsusid tervisevaldkonna organisatsioonid Toompeale, et oma tervishoiuprogrammi tutvustada ja asjatundjate arvamusi ning ettepanekuid kuulata. Arstide liit sõnastas oma ettepanekud juba enne riigikogu valimisi, andsime need nüüd ka tulevasele sotsiaalministrile.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee