Ravimiuudised
Ainult tellijale

Ravimid on tulus äri ka aktsionäridele

Kui investeerimiseks läheb, soovitavad investorid otsida firmasid, millel oleks tõeline väärtus, mis ajas naljalt ei muutu. Arvestades arenenud maailma vananevat rahvastikku on ravimifirmad siin heal stardipositsioonil.

Samas alluvad ravimifirmade aktsiad börside närvilisele loogikale, mille järgi mõjutavad väärtpaberite käekäiku poliitilised uudised teinekord rohkemgi kui ettevõtte endi tulemused. Vaata allpool graafikust, kuidas on aktsiad liikunud, millist tootlust pakuvad ja mida soovitavad analüütikud.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee