Siret Trull • 14 veebruar 2018 12:00
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Ravimeid käsitlev tehnikaülikooli artikkel sai tunnustuse

Vasakult: Kristiina Lips, Kadri Kriis, Tõnis Kanger, Ivar Järving  Foto: thieme.de

Kõrgetasemeline teadusajakiri tunnustas tehnikaülikooli keemikuid parima teadusartikli tiitliga. Srtikkel pakub välja üldise meetodi, mis võimaldab oluliselt lihtsusatada mõnede piperidiini tsüklit sisaldavate ravimite sünteesi.

Tallinna Tehnikaülikooli keemiaprofessor Tõnis Kangeri uurimisgrupi artikkel „2,3,4-triasendatud piperidiinide asümmeetriline süntees“ tunnistati teadusajakirja SYNTHESIS 2017. aasta  parimaks artikliks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee