Siret Trull • 15 mai 2018 13:30
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Ravimituru maht näitab stabiilset tõusutrendi

Foto: Postimees/Scanpix

Inimestel kasutatavate ravimite turumaht suurenes 2018. aasta I kvartalis eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 4,0%, ulatudes 78,6 miljoni euroni.

Vaadates viimase viie aasta ravimituru mahtu I kvartali lõikes, võib näha stabiilset tõusutrendi: 2017 I kv – 76 mlj (+3,4%), 2016 I kv – 73 milj (+10,6 %), 2015 I kv – 66 mlj (+8,3%) 2014 I kv – 61 mlj.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee