Violetta Riidas • 17 august 2018 05:00
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Ravimituru maht tõusis taas

Ravimiameti viimaste aastate statistika näitab, et ravimituru maht tõuseb stabiilselt ja nii ka tänavu.   Foto: Andras Kralla / Äripäev

Ravimiameti viimaste aastate statistika näitab, et ravimituru maht tõuseb stabiilselt ja nii ka tänavu.

Inimestel kasutatavate ravimite turumaht suurenes 2018. aasta II kvartalis eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 6,9%, ulatudes 80,3 miljoni euroni. Vaadates viimase viie aasta ravimituru mahtu II kvartali lõikes, võib näha stabiilset tõusutrendi.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee