Ravimiuudised
Ainult tellijale

Ravi empagliflosiiniga vähendab II tüüpi diabeetikutel hospitaliseerimise riski

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Kliinilise praktika uuringu EMPRISE esmased tulemused näitavad, et ravi empagliflosiiniga vähendab võrreldes DPP-4 inhibiitoritega 2. tüüpi diabeediga patsientidel südamepuudulikkuse tõttu hospitaliseerimise riski sõltumata varasemast südame-veresoonkonnahaigusest.

• Empagliflosiin vähendas võrreldes tihti kasutatavate dipeptidüülpeptidaas-4 inhibiitoritega südamepuudulikkuse tõttu hospitaliseerimise suhtelist riski 44 protsenti.1

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee