Ketlin Beljaev • 19. september 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Järvamaa haigla kirurgi poja narkotest osutus alles Wismaris positiivseks

Politsei väidab, et Järvamaa haigla valvearst üritas narkojoobest "puhtaks pesta" ekspertiisi toodud sama haigla kirurgi poega, kirjutas Postimees.

Paide politseosakonna ülemkomissar Janno Ruus tõdes, et see ei ole esimene kord – Järvamaa haiglas tehtud joobeekspertiiside kvaliteediga on neil probleeme olnud aastaid. Kui seni on Ruus arusaamatusi klattinud haigla peaarsti Andres Müürsepaga otse, siis augustis kaotas ta kannatuse lõplikult ja pani posti kurja kirja tervishoiuametile, milles nõuab haiglas toimuva uurimist.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee