Triin Tabur • 12. november 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Günekoloogi juurde pääseb kuu või kahe pärast

SA Pärnu Haigla kõikidele eriarstidele on ambulatoorse vastuvõtu järjekorrad, aga kõige pikemad on need günekoloogidel – kuu või koguni kaks kuud.

“Keskmiselt on järjekorra pikkus siiski kuu aega, kuid on nõutud günekolooge, kelle juurde pääseb tõesti näiteks kahe kuu möödudes. Kuid me ei registreeri ette rohkem kui kaks kuud,” rääkis naiste- ja lastekliiniku juhataja Kadri-Liina Vahula Pärnu Postimehele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee