Triin Tabur • 13. november 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eesti tervishoiusüsteem pakub ELi parimat hinna-kvaliteedi suhet

Eesti tervishoiusüsteem teeb jätkuvalt edusamme ning on täna avaldatud 2008. aasta Euroopa tervishoiuteenuste tarbijaindeksi järgi Euroopa patsiendisõbralikemate tervishoiusüsteemide pingereas 11. kohal. Selle tulemusega asetub Eesti kohe Prantsusmaa järele, edestades muu hulgas Belgiat, Ühendkuningriiki, Hispaaniat ja Itaaliat.

Kuues kategoorias, mis käsitlevad 34 tulemuslikkuse näitajat, sai Eesti 1000st punktist 669. Kategoorias „Bang for the Buck” (parim hinna ja kvaliteedi suhe SKP järgi) oli Eesti taas selge võitja, teatas Haigekassa.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee