• 26.01.09, 15:08
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Haigushüvitistelt saaks säästa 500 miljonit

Eesti Päevaleht pakkus ühe kokkuhoiu kohana pensionide, kaitsekulude ja riigiametnike palkade kõrval välja ka haigushüvitised.
Eesti Päevaleht avaldas tänases lehes ülevaate valdkondadest, millelt saaks säästa 7,3 miljardit krooni. Üheks reaks oleks lehe hinnangul haigushüvitiste maksmine.

Seotud lood

Uudised
  • 11.03.09, 07:00
Haigushüvitisi vähendav kord rakendub alles juulis
Uus haigushüvitise kord, mis jätab töötaja esimesel kolmel haiguspäeval ilma hüvitiseta ja kohustab tööandjat maksma järgneva viie haiguspäeva eest, hakkab kehtima tänavu 1. juulist.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele