• 08.05.09, 10:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rakvere haiglast välja visatud mees suri arsti süül?

Rakvere haiglast öösel koju saadetud ja järgmisel hommikul infarkti saanud vanahärra suri kolmapäeval.
Jaaniga juhtunut hakkas uurima sotsiaalministeeriumi juures tegutsev tervishoiuteenuste kvaliteedi ekspertkomisjon.

Seotud lood

Uudised
  • 29.05.09, 11:51
Rakvere haigla loodab eurotoetustele
Teisipäeval Rakvere haiglat väisanud sotsiaalministri ja haigla juhataja Rain Seppingu vestluse põhiteemaks kujunes Euroopa Liidu struktuurifondide raha kasutamine hooldusravi kohtade rajamiseks Rakvere haiglasse.
Uudised
  • 19.05.09, 14:22
Patsiendid ei soovi arsti karistamist
Kaebuse esitanud patsient tuleb vastu võtta tänulikkusega, mitte teda tõrjuda ja omalt poolt milleski süüdistada, on patsientide ühingu seisukoht.
Uudised
  • 05.05.09, 11:39
Rakvere haiglast koju saadetud mees sai infarkti
"Meil on tõsiseid haigeid ka!" käskis Rakvere haigla pisarates vanaproual oma surmasuus mees keset ööd koju viia. Järgmisel hommikul tabas eakat Jaani infarkt. Haigla põhjendab patsiendi kojusaatmist ülekoormusega.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele