• 07.10.09, 16:48
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Laste käitumine peegeldab sageli pereprobleeme

MTÜ Eluliini tasuta pakutav perenõustamine ja pereteraapia aitab üles leida suhteprobleemide põhjused ja parandada pere läbisaamist.
MTÜ Eluliini projekti juhi ning psühholoogi Eda Mölderi sõnul on nii perenõustamise kui ka pereteraapia teenus suunatud lastega perele, mis tähendab seda, et lastekaitse töötaja peab andma selleks suunamiskirja, kirjutas Tarbija24.

Seotud lood

Uudised
  • 18.08.09, 11:50
Eesti koolides töötab hariduseta psühholooge
Eestis on koole, kus psühholoogina töötavad inimesed, kes ei vasta kvalifikatsiooninõuetele. Haridusministeerium kardab, et need inimesed ei oska lapsi hädas aidata.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele