• 29.10.09, 12:53
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Palatu: õdede seas palju pere ainukesi toitjaid

Eesti Õdede Liidu Tallinna piirkonna juhi Regina Palatu sõnul teeb teda murelikuks tähelepanek, et õed on sageli perede ainukesed toitjad. See aga muudab nad palgasurve ees eriti kaitsetuks.
Seni on Palatu sõnul püsinud ettekujutus tervishoiusektorist kui stabiilsest süsteemist nii töökoha säilimise kui ka palkade mõttes, kuid see kujutlus hakkab nüüd murenema.

Seotud lood

Uudised
  • 18.01.10, 09:45
Pereõdede vastutus suureneb
Eilsest jõustus sotsiaalministeeriumi määrus, millega suureneb pereõdede roll ja vastutus perearsti praksistes.
Uudised
  • 11.11.10, 12:35
Õendustöötajate palk langes enim
Tervise Arengu Instituudi poolt märtsis läbiviidud tervishoiutöötajate palgauuringu andmetel vähenes õendusalatöötajate tunnipalk mullu märtsikuuga võrreldes 6% ehk rohkem kui arstidel ja hooldajatel.
Töökuulutused
  • 14.05.25, 15:06
Ootame Meliva kliinikutesse HAMBAARSTE
Meliva hambakliinikud Tallinnas, Sakus Pärnus ja Kuressaares ootavad oma kollektiivi hambaarste!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele