• 21.10.10, 11:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Õpilaste tervisekontroll läks koolitohtritelt perearstidele

Kui varem said õpilased tervisekontrollis käia oma kooliarsti juures, siis sellest õppeaastast peavad õpilased kaalumiseks, mõõtmiseks ja silmade kontrolliks perearsti vastuvõtule minema.
Perearstid on uuest korrast häiritud, sest nende väitel pole tehtud piisavalt teavitustööd, kirjutas Postimees.

Seotud lood

Uudised
  • 27.08.10, 11:48
Kooli tervishoiud läheb õdede kanda
1. septembrist jõustuvate õigusmuudatuse järgi hakkavad koolis tervishoiuteenust pakkuma õed, samuti tõhustub nende koostöö perearstidega.
Uudised
  • 15.10.10, 15:33
Tallinna koolid võtsid kasutusele Tervise Infosüsteemi
Tallinna linna rahastatud Tervise Infosüsteem võimaldab koolitervishoiutöötajatele ligipääsu õpilase terviseandmetele. Süsteemi on võtnud kasutusele juba 76 Tallinna kooli.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele