Vangerdused Tallinna keskhaiglate nõukogudes

Tallinna linnapea korraldusega muudeti eile
kahe linnahaigla nõukogude koosseise. Peeter Mardna viidi ITK nõukogust üle
LTKHsse, Piret Kruuser kutsuti tagasi. Lisaks sai ametisse kolm uut
liiget - Vello Ervin, Elmar Sepp ja Sofja Derjugina.

Seni aktsiaseltsi Ida-Tallinna Keskhaigla (ITK) nõukogus olnud terviseameti järelevalve osakonna juhtivinspektor Peeter Mardna kutsuti tagasi ja nimetati sama korraldusega kohe AS Lääne-Tallinna Keskhaigla (LTKH) nõukogu liikmeks.

ITK nõukogust kutsuti tagasi ka alles mullu kevadel sinna kinnitatud Eesti Tervishoiualatöötajate Ametiühingu Liidu juhatuse esineaine Piret Kruuser. Temale uut kohta teise linnahaigla nõukogus ei antud.

Mardna ja Kruuseri asemel määrati ITK nõukogu liikmeteks Tallinna ettevõtlusameti linna äriühingute järelevalve osakonna juhataja Vello Ervin ja AS Tallinna Soojus nõukogu esimees Elmar Sepp.

LTKH nõukogust kedagi tagasi ei kutsutud, sest seal oli liikmeid vaid kolm. Uueks liikmeks määrati lisaks Mardnale volikogu keskerakondlasest liige Sofja Derjugina (22).

LTKH nõukogu esimees on abilinnapea Merike Martinson, liikmed lisaks Mardnale ja Derjuginale on abilinnapea Taavi Aas ning sotsiaal- ja tervishoiuameti juhataja Vahur Keldrima.

ITK nõukogu esimees on Euroopa Parlamendi liige Vilja Savisaar-Toomast, liikmed lisaks Sepale ja Ervinile Martinson ja Keldrima.

Tallinna linn on aktsiaseltside Ida-Tallinna Keskhaigla ja Lääne-Tallinna Keskhaigla aktsiate ainuomanik.

Lisa kommentaar

  • Merike Kungla

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.