Läänemaa haiglas algasid hooldusravi osakonna ehitustööd

Remonditööd algasid Da la Gardie lossis
ja olemasoleva haiglahoone kolmandal korrusel. 31. augustiks 2012
peaks ehituse käigus juurde tekkima 77 hooldusravi voodikohta.

"Projekt aitab parandada õendus- ja hooldusraviteenuste kättesaadavust ja kvaliteeti Läänemaal ning laiendada pakutavaid teenuseid," ütleb SA Läänemaa Haigla juhatuse esimees Tõnis Siir haigla kodulehel.

Hooldusravikliiniku laiendamine toimub Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi (ERF) meetmest rahastatava projekti "Õendus- ja hooldusteenuste infrastruktuuri arendamine SA Läänemaa Haiglas" raames.

Läänemaa haigla projekti kogumaksumus on 2,4 miljonit eurot, millest ehituse maksumus võtab enda alla lõviosa - 1,8 mln eurot. Omaosaluse katmiseks võtab haigla 1,2 mln eurose laenu.

Ehituse riigihanke võitjaks kuulutati suve lõpus kohaliku firma Ehto OÜ ning Primus PR OÜ ühispakkumine, omanikujärelevalvet teostab P.P. Ehitusjärelevalve OÜ.

ERFi meetme toel on tänaseks hoolduravikompleksid valmis Kuresaare ja Räpina haiglas, Viljandi haiglas on valmis ehitise I järk.

Ehitamisel on lisaks Läänemaa haiglale veel 8 hooldusravikeskust, käivitamisel on viie ehitus.


Lisa kommentaar

  • Merike Kungla

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.