Merike Kungla • 29. september 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Merilind: Perearst - kas olla või mitte olla (Eestis)?

Tänane ajaleht kirjutab, et Tapa kauaaegne perearst lahkus Eestist tööle Soome. Eelkõige oli lahkumise põhjuseks pettumus Eesti tervishoiusüsteemis, asjatu lootus puhkusele ning patsientide suhtumine arstidesse, kirjutab OÜ Meditiim perearst Eero Merilind.

Umbes 20 aastat tagasi, kui loodi perearstisüsteem, tulid sellele uuele erialale särasilmsed ja teotahtelised arstid. Konkurss perearstiks saamiseks oli suur ning eriala huvitav ja perspektiivikas. Oli võimalus ise otsustada, koostada oma meeskond ning seda arendada.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee