Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.
Tallinnas on tasuta hambaravi saanud 900 inimest
Tasuta hambaraviteenus Tallinna töötutele
on osutunud menukaks ning avalduse selleks on esitanud 972 inimest.
Tallinna linna teise abipaketi raames nähakse aastateks 2011-2012 ette tasuta hambaravi vähemalt ühe aasta katkematult Töötukassas arvel olnud Tallinna linna kodanikule juhul, kui perekonna netosissetulek avalduse esitamisele eelneval kolmel järjestikulisel kuul on esimese pereliikme kohta väiksem kehtivast kuupalga netosummast ja iga järgmise pereliikme kohta väiksem kui 80% kehtiva kuupalga alammäära netosummast.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Meditsiiniuudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.