• 11.11.11, 11:11
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vedler: Kui palju maksavad eestlased arstile?

Eesti Ekspressi peatoimetaja asetäitja Sulev Vedler arutleb, kas tasulise raviteenused on korruptsioon:
Käisin silmakliinikus. Sain valida, kas oodata paar kuud järjekorras või maksta 35 eurot ja minna tohtri juurde järgmisel hommikul. Valisin viimase variandi ja olen väga rahul.

Seotud lood

Uudised
  • 09.11.11, 13:54
Praxis: ravikindlustusmaks inimese kanda
Praxise uuringu järgi tagaks ravikindluse ja tervishoiu jätkusuutlikuse muu hulgas sotsiaalmaksu jaotamine kolmeks nii, et ravikindlustusmaks on inimeste enda kanda. Seejuures tuleks seda ravikindlustust maksta nii dividendidelt kui ka pensionilt.
Uudised
  • 08.11.11, 07:00
Teisipäeval avalikustati tervishoiusektori korruptsiooniuuring
Justiitsministeerium viis koostöös Tartu Ülikooli (TÜ) rakendusuuringute keskusega läbi põhjaliku uuringu, mis kaardistas Eesti tervishoiusektori pettused ja korruptsiooniriskid.
Uudised
  • 08.11.11, 15:17
3% patsientidest on andnud arstile altkäemaksu
Äsja avalikustatud korruptsiooniuuringu kohaselt on 3% elanikest mitteametlikult maksnud raha või teinud vastuteene arsti vastuvõtule saamiseks ning 14% on kasutanud selleks tutvusi.
Uudised
  • 09.11.11, 07:00
Uuring: kingitusi saavad enim eriarstid
Eile avalikustatud Eesti tervishoiu korruptsiooniuuringu kohaselt on mitteametlikult raha makstud enim eriarstidele. Vastuvõtule või ravile saamiseks on kasutanud tutvusi iga seitsmes küsitletutest.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele