Violetta Riidas • 23. november 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Rakvere haigla plaanib juurdeehituseks uut hanget

AS Rakvere Haigla plaanib augustis välja kuulutatud haiglahoone osalise uuendamise ja juurdeehituse rajamise riigihanke tühistamist ning projekti vähendamise järel uue hanke korraldamist, kirjutas Virumaa Teataja.

Haigla vastuvõtu ja üldkasutatavate ruumide rekonstrueerimise ning hooldus- ja taastusravi kompleksi juurdeehituse rajamise hankele tuli neli pakkumist, mis kõik ületasid planeeritud maksumust.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee