Sel aastal on ravimiamet määranud ravimireklaami nõuete rikkumise eest lisaks ettekirjutustele kolmel korral ka väärteomenetluse otsusega trahve. Kõige suurem trahv – 25 000 eurot– määrati ravimifirmale MSD, kirjutas Äripäev.
6400eurone trahv määrati Koduapteek OÜ-le ja 640eurone trahv Marja Apteegile. Apteegid tegid kampaaniaid, millega rikkusid ravimiseadust ja ravimi reklaamimise nõudeid.

Seotud lood

Uudised
  • 23.11.11, 11:46
Ravimiamet sulges MSDga seotud naistering.ee
Ravimifirma Merck Sharpe Dohme (MSD) kasutas mittetulundusühingut varjatud ravimireklaami tegemiseks, selle avastanud ravimiamet sulges mittetulundusühingu veebilehe naistering.ee, kirjutas Äripäev.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele