Merike Kungla • 29. detsember 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ekspertarstid said loa saada TISist puuete tuvastamiseks infot

Täna valitsuse vastu võetud seaduseeelnõud kohaselt antakse sotsiaalkindlustusametis ekspertiisiga tegelevatele ametnikele ja ekspertarstidele puude raskusastme ja püsiva töövõimetuse tuvastamiseks juurdepääsuõigus tervise infosüsteemis (TIS) olevatele isikuandmetele.

Tegemist on lisaks kehtivale menetluskorrale täiendava, elektrooniliste andmete käitlemisele tugineva menetlusega, mille kohaselt hakatakse ekspertiise teostama tervise infosüsteemis sisalduvate isikuandmete alusel.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee