• 06.03.12, 10:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kiirabibrigaadi kohalolu Ruhnul õigustas end kiiresti

Möödunud nädalal Ruhnus tööle hakanud kiirabibrigaad sai laupäeval esimesed tuleristsed, kui aidata tuli teadvuse kaotanud ning peapõrutuse saanud saarekülalist, kirjutab saarlane.ee.
"Kiirabibrigaad õigustas enda olemasolu kiiresti. Hea, et abi oli kohe võtta," lausus Ruhnu vallavanem Aare Sünter. Tervisehäirega väikesaarel kimpu sattunud isik viibib suviti Ruhnus ning külastab seda sageli ka muul ajal. "Ta oli ootamatu tervisehäire tõttu toas teadvuse kaotanud ja kokku varisenud. Maha kukkudes lõi ta oma pea nii kõvasti ära, et sai peapõrutus," rääkis Sünter.

Seotud lood

Uudised
  • 12.05.17, 08:00
MTÜ tahab eraldi kopterit meditsiinilendude jaoks
24–32 miljoni euro suurune investeering võimaldaks luua seni Eestis puudu olev meditsiinivarustusega kiirabikopteri süsteem, mis oleks võimeline reageerima otse sündmuskohale ja teostama haiglatevahelist meditsiinilist transporti.
Uudised
  • 02.03.12, 07:00
Väikesaartel hakkavad tööle kiirabi abistajad
Ruhnus ja Vormsil alustasid eile tööd kiirabi kohalikud abistajad, kes annavad inimestele esmaabi ning teevad hädalise mured Põhja-Eesti Regionaalhaigla spetsialistidele telemeditsiiniliste vahendite abil nähtavaks, kirjutas ERR.
Uudised
  • 29.04.11, 11:23
Väikesaarte elanikud hakkavad saama kiirabiteenust
Terviseamet sõlmib koostöökokkuleppeid omavalitsuste ja eraettevõtetega, et tagada tulevikus väikesaarte elanikele kiirabiteenuse kättesaadavus.
  • ST
Sisuturundus
  • 25.04.25, 13:56
Digilahendus meditsiinis: personaalsed tööriided asenduvad nutika renditeenusega
Kui varem oli igal tervishoiutöötajal isiklik kittel, siis tänapäeva haiglates ja kliinikutes kasutatakse üha enam renditavaid tööriideid, mis on jagatud, kuid hügieenilised ja alati jälgitavalt hooldatud. Tööriiete korrektne hooldus on meditsiiniasutustes hädavajalik – see aitab vältida bakterite, viiruste ja muude haigusetekitajate levikut ning tagada ohutuse nii personalile kui patsientidele. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab kogu protsessi digitaliseerida ja vähendada riske miinimumini.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele