"Surmaga lõppevaid allergilisi reaktsioone on Eestis igal aastal üks-kaks," nendib kiirabiarst Mare Liiger, et mesilaste-herilaste pistete peale kutsutakse kiirabi välja pea igal valvekorral. Ning et mesilased-herilased on eriti vihased just praegu, tuleb nõelamise järel tervist hoolega jälgida.

Seotud lood

Uudised
  • 06.08.12, 10:34
Liigne steriilsus on viinud allergiate epideemiani
Allergiahaigustest on kujunenud arenenud maades epideemia, sest liigne steriilsus pole immuunsüsteemile sugugi kasulik, tõdesid selle ala tippspetsialistid Tallinnas, kirjutas ERR Uudised.
Uudised
  • 24.05.12, 15:19
Kask tõi tänavu kevadel allergiapuhangu
“Tänavu on minu vastuvõtule sattunud enam lapsi, kellel õietolmuallergia avaldus esimest korda,” hindab SA Tallinna Lastehaigla allergoloog-pulmonoloog Triine Annus Maalehes.
Uudised
  • 09.08.12, 11:25
Mesi leevendab lastel köha
Paljud vanarahvatarkused ei pruugi tegelikkuses paika pidada, kuid Iisraeli teadlased leidsid, et teelusikatäis mett aitab köhival lapsel sümptomeid leevendada ja sügavamalt magada, kirjutas Pärnu Postimees.
  • ST
Töökuulutused
  • 03.07.26, 13:12
Lääne-Tallinna keskhaigla pakub tööd üldkirurgile, silmaarstile ja kõrva-nina-kurguarstile

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele