• 12.09.12, 12:15
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riigikontroll: ravimiäris on palju puudusi

Riigikontroll avalikustas täna oma auditi ravimite hüvtamise korraldamisest Eestis, andes sellele kriitilise hinnangu.
Riigikontrolli hinnangul ei ole riigi tegevus soodusravimite hüvitamise korraldamisel olnud tulemuslik, kuna suur osa ravimeid kirjutatakse välja raviminime järgi, ravimid on kallimad kui mitmetes teistes riikides ning patsiendi omaosalus ravimite ostmisel on üks Euroopa suuremaid.

Seotud lood

Uudised
  • 14.11.12, 08:30
Praxis analüüsis ravimite soodusnimekirja lisamist
Täna hommikul esitleb poliitikauuringute keskus Praxis oma analüüsi ravimite soodusnimekirja lisamisest. Analüütik Priit Kruus kommenteerib uuringu tulemust Meditsiiniuudistele. 
Uudised
  • 14.09.12, 13:17
Miks ei tööta digiretsept ikka veel täies mahus?
Riigikontroll kritiseeris soodusravimite kättesaadavust käsitlevas auditis riigi tegematajätmisi, tuues muuhulgas välja, et digiretsept, mis võimaldaks kontrollida arstide korrektsust retseptide väljakirjutamisel, ei tööta ikka veel täielikult. Nii ei ole siiani tööle hakanud digiretsepti järelevalvemoodul.
Uudised
  • 03.04.13, 17:19
Apteegid lähevad riigikontrolliga kohtusse
Hoolimata Eesti Apteekide Ühenduse (EAÜ) korduvatest taotlustest keeldub riigikontroll avalikustamast Eesti ravimituru aruande lähteandmeid, mistõttu pole avalikkusel võimalik kontrollida riigikontrolli järelduste paikapidavust, teatas ühenduse esindaja täna.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.25, 08:30
Soovid Eestis korraldada rahvusvahelist konverentsi? Eesti Konverentsibüroo tuleb appi
Teadus- või erialakonverentsi Eestisse toomine pole enam ammu vaid unistustes eksisteeriv ettevõtmine, vaid reaalsus. Oma valdkonna arendamine, teadusharu nähtavuse tõstmine rahvusvaheliselt ning kontaktide loomine on hea põhjus, miks rahvusvaheline konverents Eestisse kutsuda. Eesti hea maine erinevates valdkondades, ürituste korraldamise kogemus, riigi kompaktsus ning olemasolevad võimalused annavad hea pinnase väiksema ja keskmise suurusega konverentsi toimumiseks. Selleks, et globaalse ulatusega konverents Eestis toimuma saaks ja selle iga detail õnnestuks, tuleb appi Eesti Konverentsibüroo.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele