• 25.09.12, 12:28
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Glikman: see hävitaks majanduse

Vandeadvokaat Leon Glikmani sõnul peletaks dividendide sotsiaalmaksustamine eemale välisinvestoreid ja mõjuks majandusele hävitavalt, kirjutas Äripäev.
Liiatigi ei oma dividenditulu Glikmani sõnul midagi ühist töösuhtega. Seetõttu ei saa seda maksustada tervisekindlustuse ega sotsiaalmaksuga.

Seotud lood

Uudised
  • 27.09.12, 08:00
Ettevõtjad: Rossi idee lööks valusalt
Sotsiaalmaks tööandjale on niigi kõrge, kirjutas Äripäev.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele