• 22.10.12, 13:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rakvere haigla saab sooja uute torude kaudu

Rakvere Soojus rekonstrueeris 631,5 m pikkuse kaugküttetorustiku lõigu, mis kulgeb Päikese tänava katlamajast läbi Rakvere haigla territooriumi kuni Rakvere sotsiaalmajani. Uus torustik vähendab soojuskadu ning suurendab oluliselt kaugküttesüsteemi varustuskindlust, kirjutas Virumaa Teataja.
“Rakvere haigla soojusvõrgud olid vanad ja amortiseerunud,” ütles Rakvere Soojuse juhatuse liige Aare Kongi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 14:06
Digitaliseeritud tekstiilid – üks alahinnatuim kokkuhoiukoht tervishoius
Regionaalhaigla digipööre tekstiilide halduses on näide sellest, kuidas digitaliseerimisega on võimalik vältida ohte ning tänu andmetele on selge ülevaade tekstiilivajadusest. Eesti suurim haigla on selle valdkonna digipöörde ja tekstiililahenduste edulugu: „Kui teekonda alustasime, küsisime endalt, kas see on innovatsioon või paratamatus,“ räägib Tõnu Talisainen, Regionaalhaigla haldusteenistuse juhataja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele