Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Internetiapteegi eelnõu riigikogus ootel
Kolmapäeval pidi riigikogus olema esimesel lugemisel ravimiseaduse muudatuste eelnõu, mille üks punkt on retseptiravimite internetimüük, kuid sotsiaalministri päevakava tõttu lükkus see jaanuari lõppu.
Esialgu pidi eelnõu olema arutlusel riigikogu suures saalis detsembri lõpus, kuid siis kestsid pikad ööistungid ja eelnõuni ei jõutud. Teine katse see esimesele lugemisele tuua oli sel kolmapäeval.
Valitsus kiitis täna ELi direktiivist lähtuva eelnõu, millega Eestis saab hakata juba 2. jaanuarist ostma internetist nii retsepti- kui ka käsimüügiravimeid.