Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Rinnasuurendamise turism Eestisse kasvuteel
Taas on hakanud kasvama soomlannade arv, kes Eestis oma rindu suurendada lasevad, kirjutas Helsingin Sanomat.
Näiteks plastikakirurg Jaan Troost tegi märtsis Fertilitases 3550 eurot maksva operatsiooni ligi neljakümnele soomlannale. See teeb rinnasuurendamisturismi kuukäibeks Troosti juures üle 100 000 euro.
Taskukohased hinnad on soomlasi pikka aega meelitanud Eesti hambaarstide juurde. Nüüd on soomlased hakanud tulema üle lahe ka lõikustele, kirjutas Tarbija24.
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.