• 23.09.13, 10:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Viimane kustutab tule ehk millal läheb viimne eestlane? 

Olukord palkadega on nagu enne revolutsiooni: töötajad enam ei taha (madalaid palku) ja tööandjad ei saa (palku tõsta). Kuidas edasi, mida teha, küsis Õhtuleht?
«Ma sain küll ehk mõnevõrra suuremat palka, kui nii mõnigi siit piirkonnas, kuid ma tahan, et ma saaks endale lubada rohkem kui 600 euro eest kuus saab lubada» räägib pool aastat tagasi Lõuna-Eesti väikelinnast Soome tööle läinud Kadri. Sarnaselt temaga on toiminud paljud. Uurisime majandusasjatundjatelt, kas Eesti jookseb enne inimestest tühjaks, kui palgad siin oluliselt kerkima hakkavad.

Seotud lood

Uudised
  • 23.09.13, 12:24
Teises kvartalis vähenes huvi välismaale mineku vastu
Esimeses kvartalis võttis dokumendid välja kokku 97 tervishoiutöötajat ja teises kvartalis 67.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele