Sel nädalal on Lääne-Tallinna Keskhaigla digiregistratuuri parendatud, mistõttu on see aeg-ajalt ligipääsmatu ja hetkel näitab tavapärasest erinevat pilti.
Haigla kommunikatsioonijuht Diana Lorents selgitas, et parendustööd ei ole midagi suurt või sisulist, vaid pigem pisiasjad. Kuid seetõttu võib olla aeg-ajalt pääs digiregistratuuri häiritud. Ta arvas, et parendustööd kestavad veel paar päeva.
Seotud lood
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.