• 16.04.14, 11:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ravimite Imatinib Teva, Granisetron Teva ja Cutivate tarneraskused

Müügiloa hoidja Teva esindaja on ravimiametile teatanud ravimi Imatinib Teva  100 mg tablettide tarneraskusest, mille lõpp ei ole teada. Saadaval on imatiniibi sisaldavad preparaadid teistelt müügiloa hoidjatelt.
Samuti on  tarneraskus preparaadiga Granisetron Teva  1 mg/ml süste- või infusioonilahuse kontsentraadiga, mis kestavad eeldatavasti mai keskpaigani. Granisetrooni süstitav preparaat Kyrtil on saadaval.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 14:06
Digitaliseeritud tekstiilid – üks alahinnatuim kokkuhoiukoht tervishoius
Regionaalhaigla digipööre tekstiilide halduses on näide sellest, kuidas digitaliseerimisega on võimalik vältida ohte ning tänu andmetele on selge ülevaade tekstiilivajadusest. Eesti suurim haigla on selle valdkonna digipöörde ja tekstiililahenduste edulugu: „Kui teekonda alustasime, küsisime endalt, kas see on innovatsioon või paratamatus,“ räägib Tõnu Talisainen, Regionaalhaigla haldusteenistuse juhataja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele