Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.
Jüri ja Kerttu Mõis tegid lastehaiglale tänukingituse
Jüri ja Kerttu Mõisa tehtud annetus võimaldas Tallinna Lastehaiglal muretseti ühe kolmest teise põlvkonna NAVA funktsiooniga hingamisaparaadist sügavalt enneaegsetele vastsündinutele.
NAVA ventilatsioon tähendab, et aparaat registreerib lapse diafragmast tuleva hingamistahte ja asub hingamist toetama alles seejärel, säästes ja kaitstes sellega sügavalt enneaegsete vastsündinute hapraid ning ebaküpseid kopse.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Meditsiiniuudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.