Violetta Riidas • 28 august 2015 10:24
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Psüühikahäirega noor vajab tähelepanu juba varakult

"Meie poole pöördub juba varases eas depressiivseid patsiente, ärevushäiretega lapsi jm, sest ühiskonna arenedes on sellised häired hakanud süvenema," ütles Lastehaiigla juht Katrin Luts.  Foto: Meeli Küttim

Neljapäeval avati Tallinna Lastehaigla juures laste vaimse tervise keskuse hoone, kus hakatakse osutama psühhiaatrilisi teenuseid lastele ja noorukitele ning millega loodetakse parandada nende kättesaadavust.

Kuna psüühikahäireid on Tallinna Lastehaigla juhatuse esimehe doktor Katrin Lutsu sõnul hakatud ajaga endale rohkem teadvustama ning abi otsima, oli seesuguse keskuse loomine hädavajalik. «Meie poole pöördub juba varases eas depressiivseid patsiente, ärevushäiretega lapsi jm, sest ühiskonna arenedes on sellised häired hakanud süvenema,» ütles Luts Postimees Tervisele.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee