Värbamisfirmad: tänavu on olnud keerulisem arste palgata

Meditsiiniuudised küsis „Ühe küsimuse“ rubriigis töövahendusfirmade esindajatelt, kas sel aastal oli Eesti turul töövahendajana tegutsemine varasemast keerulisem.

Kalev Lepp, Attendo regioonijuht

Jah, sellel aastal on tõesti olulisemalt keerulisem palgata tööle neid arste, kellel puudub varasem Soomes töötamise kogemus. Umbes pooled Attendosse tööle tulevatest arstidest on juba varem Soomes töötanud ja tulevad erinevatel põhjustel meile teistelt tööandjatelt. Lisaks töötingimustele on arstidel töökoha valikul järjest olulisem paindlikud töövõimalused ja seda saab reeglina pakkuda Attendo suurune ettevõte.

Aasta algusest alustab Attendol uus mitmeastmeline väljaõppesüsteem, millega tagame just neile arstidele, kes varem Soomes pole töötanud, piisava valmisoleku enne töötamise alustamist Soomes.

 Merli Rästa Tennisson, Meditalo OÜ büroo juhataja

Aasta esimeses pooles võis küll märgata veidi väiksemat huvi soome keelt õppida ja kontaktivõtte arstide poolt oli varasemast vähem. Kuid sügisest on toimunud jällegi aktiviseerumine ja huvi tööpakkumiste ja ka keeleõppe vastu on suurenenud. Meie aktiivsus sõltub palju Soome turul toimuvast ja see mõjutab suuresti ka meie siinset tegevust.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.