8 jaanuar 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kolleegid kiidavad Anne Kleinbergi

Tallinna Lastehaigla psühhiaatriakliiniku juhataja Anne Kleinberg  Foto: Raigo Pajula

Tallinna Lastehaigla aasta arstis valitud Anne Kleinbergi kolleegid, lastehaigla psühhiaatrid Kerstin Kõiva ja Ere Vasli hindavad Kleinbergi väga kõrgelt.

Dr Anne Kleinberg on tõeliselt eriline ja ainulaadne arst! Anne Kleinberg paistab silma. Nagu paljud meie kolleegid, nii ka mina imetlen Annes tarkust, laia silmaringi, tema mitmekülgset ja eriliselt vahedat mõistust ja  tervikpildi nägemise võimet. Tema lähenemine on konkreetne – kui on mure, siis on ka lahendus. Ta on end põhjalikult koolitanud bioloogilise psühhiaatria vallas ja läbinud psühhoanalüütilise teraapia ja pereteraapia koolitused ning igapäeva töös kasutab kõiki neid vahendeid. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee