19 jaanuar 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa jätkab mullu käivitatud arendustega

Eesti Haigekassa juhatuse esimees Tanel Ross  Foto: Raul Mee

Eesti Haigekassa juhatuse esimees Tanel Ross heitis konverentsil Meditsiin 2016 tagasivaatava pilgu 2015. aasta tegemistele ning selgitas, et paljud algatatud arendused jätkuvad ka uuel aastal.

Möödunud aastale tagasi vaadates tõi Ross välja uue lepinguperioodi alguse perearstidega ning koos sellega esmatasandi teenustepaketi uuenemise: kasutusele võeti teraapiafond, mis võimaldab perearstil pakkuda logopeedi ja kliinilise psühholoogi teenuseid. Sel aastal laieneb perearstiabi teenustepakett: teraapiafondi lisandub füsioteraapia; e-konsultatsiooni tulevad uute erialadena juurde kardioloogia, gastroenteroloogia, ortopeedia, onkoloogia, allergoloogia; laiendatakse uuringufondi võimalusi.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee