Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.
Veneroloogia seab saatekirjale piirangu
ENSAS president Annika Volke.
Autor: Jassu Hertsmann
Eesti Naistearstide Seltsi (ENS) ja Eesti Naha- ja Suguhaiguste Arstide Seltsiga (ENSAS) haigekassa saatekirjade teemat veel arutanud pole ja seltsid praegu vajadust muudatusteks ka ei näe.
ENSAS president Annika Volke sõnas, et kuna süsteemseid ettepanekuid pole haigekassa veel teinud, on selts endiselt seisukohal, et hetkel toimib süsteem üsna optimaalselt ja muudatusi nad ei toeta.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Meditsiiniuudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.