Tallinna kiirabi peahoone sai valmis

Tallinna Kiirabi
Tallinna Kiirabi nägi selline välja 2014. aastal.

Tallinna kiirabi 1976. aastal valminud peahoone renoveerimistööd ning koolituskeskuse ehitus läks maksma 1,96 miljonit eurot.

Retke tee 1 asuvale kiirabi peahoonele ehitati peale kolmas korrus, kus hakkab asuma koolituskeskus üldpinnaga 816 ruutmeetrit ning ühtlasi renoveeriti olemasoleva hoone töö ja olmeruumid kokku 1120 ruutmeetri ulatuses, kirjutas ERR Uudised.

Kiirabi peahoone projekteerimisele ja ehitusele kulus 1 661 280 eurot ning hoone sisustamiseks mööbli ja tehnikaga 298 333 eurot.

Koolituskeskuses on kokku neli erineva suurusega õppeklassi, mis on ühendatavad erinevateks treeningkeskkondadeks, raamatukogu ning kontoriruumid.

Projekt hoone renoveerimiseks ja koolituskeskuse ehitamiseks telliti juba 2013. aastal. Projekteerimise peatöövõtjaks oli Humana Grupp OÜ.

Esialgu pidi ehitus valmima eelmise aasta märtsis, kuid esialgse ehitaja tegevus rauges juba mitu kuud enne lepingu lõppu ja tähtajaks oli valmis vaid 30 protsenti tööst.

Mullu kevadel korraldati uue ehitaja leidmiseks uus hange. Töö sai seekord valmis lepingus ette nähtud ajaks tänavu jaanuaris. Uus ehitaja, AS Parmeron, tegi oma tööd korrektselt.

Tallinna kiirabi on Tallinna linna hallatav asutus, mis töötab riigi terviseametiga sõlmitud halduslepingu alusel. Seal on ametis 401 arsti, õde ja kiirabitehnikut.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.