E-tervise Sihtasutus veel uut juhti ei otsi

Sotsiaalministeeriumi e-teenuste arengu ja innovatsiooni asekantsler Ain Aaviksoo.
Sotsiaalministeeriumi e-teenuste arengu ja innovatsiooni asekantsler Ain...

Uut juhti E-tervise Sihtasutusele hakatakse otsima peale sotsiaalministeeriumi tellitud analüüsi valmimist. Analüüs valmib eeldatavalt maiks.

„E-tervise SA juhi valimine saab selgeks pärast haldusala analüüsi. Analüüsi tellijaks on sotsiaalministeerium ja läbiviijaks rahandusministeerium,“ kinnitas jätkuvalt juba varasemalt väljaöeldud plaani kehtivust sotsiaalministeeriumi e-teenuste arengu ja innovatsiooni asekantsler Ain Aaviksoo. Tegutsemine e-teenuste arendamiseks aga seetõttu ei kannata - e-tervise taktikaline tegevuskava peaks kinnitamisele minema aprillis. 

Järgnevatel kuudel viiakse läbi ministeeriumi tervise-, e-teenuste ja innovatsioonivaldkonna, terviseameti, ravimiameti ja Tervise Arengu Instituudi tegevuste analüüs ning üle vaadatakse ka Eesti E-tervise SA ja haigekassa seonduvad funktsioonid, kirjutas mu.ee jaanuaris.

Analüüsiga kaardistatakse hetkeolukord ning pakutakse lahendusi valdkonna tegevuste ja vastutuse jaotuse osas, eesmärgiga vähendada killustatust ja dubleerivaid tegevusi ning tagada ressursside optimaalne kasutamine. Samuti pööratakse tähelepanu tervisevaldkonna järelevalve kvaliteedile.

Kuni uue juhi leidmiseni on E-tervise sihtasutuse juhi asetäitjaks juhatuse liige Margus Auväärt. Eelmine sihtasutuse juht Raul Mill vabastati ametist tema enda soovil 1. jaanuarist 2016. aastast.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.