15 märts 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tammepuu: tervishoid vajab delikaatsemat õiguslikku lähenemist

Kadri Tammepuu.  Foto: Veiko Tõkman

Et tervishoiutöötajate kohustusliku kutsekindlustuse loomine aitab patsiendi probleemi sõltumatult hinnata, leiab Eesti Patsientide Liidu juhatuse liige Kadri Tammepuu.

Mõned aastad tagasi, kui sotsiaalminister oli Taavi Rõivas, käis ta välja, et seaduseid tuleb muuta selliselt, et ka tervishoiutöötaja saaks end avaliku süüdistuse puhul kaitsta avalikult. Kas Teie hinnangul peaks Eestis seaduseid muutma, et arstidel oleks võimalik end avalike süüdistuste eest ka avalikult kaitsta ja selle käigus v-o avaldada patsienti puudutavaid terviseandmeid? 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee