Mirjam Esperk • 27 aprill 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pagulastele kehtib ravikindlustus sarnaselt alaliste elanikega

Ajutises põgenikelaagris Slovakkias kontrollitakse Süüriast pärit lapse kurku.  Foto: Reuters/Scanpix

Märtsis jõudsid Eestisse seitse esimest rahvusvahelise kaitse taotlejat ja rahvusvahelise kaitse saajat ehk nn kvoodipagulast, kes peavad hakkama kohanema Eesti olude ja tervisesüsteemiga.

Eestisse ümberpaigutamise ja -asustamise raames vastuvõetavate rahvusvahelise kaitse taotlejate ja rahvusvahelise kaitse saajatele osutab üldarstiabi tervishoiuteenust rahvastikuregistri järgne perearst ja vajadusel eriarstiabi osutaja samadel alustel, nagu Eesti kodanikule või elamisloa alusel Eestis viibivatele välismaalasele.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee