Suvi toob tervisekeskuste taotluste sisulise hindamise, seni parandatakse vigu

Esmatasandi tervisekeskuste rajamist toetatakse kokku 113,6 miljoni euro ulatuses.
Esmatasandi tervisekeskuste rajamist toetatakse kokku 113,6 miljoni euro...

Sotsiaalministeeriumis toimub juunis tervisekeskuste rahade taotluste menetlemine, sel ajal on paljud taotlejad pidanud esitama korrigeeritud taotlused.

Sotsiaalministeeriumi strateegia ja eelarve osakonna struktuurivahendite juht Merlin Tatrik selgitas, et puuduste esinemisel või täiendavate küsimuste tekkimisel edastab ministeerium küsimused toetuse taotlejatele.

"Nagu on taotluste menetlemisel tavapärane, siis on vaja mõningaid aspekte, näiteks kavandatavad ruumid, teeninduspiirkonnad jms asjaolusid täpsustada ja selgitada ning vajadusel ka taotlusi korrigeerida," ütles Tatrik. Taotlustes sisalduvaid tüüpvigu aga hetkel välja tuua ei ole võimalik, lisas spetsialist.

Tatrik jätkas, et taotlejatel on aega taotlust parandada kümme tööpäeva pärast puudustest teavitamist. "Taotlejad ja taotlused, mis tunnistatakse nõuetele vastavaks lähevad edasi sisulisele hindamisele," ütles ta.

Taotluste sisuline hindamine toimub eesoleval suvel ning investeeringute kava esitatakse valitsusele heaks kiitmiseks hiljemalt 14. septembril sel aastal.

Esmatasandi tervisekeskuste rajamiseks esitati kokku 59 investeeringutaotlust 46 piirkondlikust esmatasandi tervishoiu tõmbekeskusest. 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.