15 juuni 2016 08:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ülle Einberg: Ülim aeg oleks kuulata, mida räägivad spetsialistid

Lastearstide seltsi president dr Ülle Einberg.  Foto: Andras Kralla

Eesti Lastearstide Seltsi uus juht lastearst ja endokrinoloog Ülle Einberg ütleb intervjuus, et kavandatavates tervisekeskustes peaksid töötama ka lastearstid. See on üks lahendus lastele mõeldud EMOde töökoormuse vähendamiseks.

Teid valiti hiljuti Eesti Lastearstide Seltsi presidendiks, aga Te olete ka varasemalt sama seltsi juhtinud?

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee