Kadi Heinsalu • 22 juuli 2016 10:57
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Valga haigla kasum kasvas kaks korda

Valga haigla õuepealne.  Foto: Valga haigla

Valga linnale kuuluv Valga haigla suurendas mullu kasumit kaks korda.

Käive suurenes 10% ja oli ligi 7 mln eurot. Haigla kasum oli mullu 50 000 eurot. Aasta varem oli käive 6,3 mln ja kasum 24 000 eurot.  Töötajate keskmine arv taandatuna täistööajale oli 278 ja nende keskmine brutokuupalk oli 1056 eurot. Reaalselt töötas AS Valga Haiglas töötas 31.12.2015 seisuga 339 töötajat. Arste 55 (sh 3 abiarsti), õendus- ja hooldustöötajaid 190 ja muu personal 94. Koostöö arendamiseks Läti Vabariigiga võeti tööle piiriülese koostöö projektijuht. AS Valga Haigla juhatajale Marek Seerile on arvestatud 2015. aastal tasu kokku 32 738 eurot. AS Valga Haigla juhatajal on kasutada ametiauto ja õigus asutuse kulul osaleda koolitustel maksumusega 1000 eurot aastas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee