1 september 2016 12:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

EFPIA juht: e-teenustega on Eesti Euroopas kindlalt esireas

Richard Bergström, EFPIA juht.  Foto: efpia.eu

Euroopa Ravimitootjate Liidu (EFPIA) juht Richard Bergström tegi sel nädalal Ravimitootjate Liidu kutsel visiidi Eestisse. Külaskäigu eesmärk oli seotud tulevase Eesti eesistumise ajaga, mis leiab aset vähem kui aasta pärast.

Ravimitootjate Liidu juht Riho Tapfer ütles, et EFPIA üks eemärk on tõstatada tervishoiuga seotud olulisi teemasid koostöös erinevate huvigruppide ja riigiasutustega nendes riikides, kus on kätte jõudmas ELi eesistumise aeg.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee