Ravimiuudised
Ainult tellijale

GSK viiendat aastat ravimite kättesaadavuse TOPi esimene

GSK viiendat aastat ravimite kättesaadavuse TOPi esimene  Foto: Scanpix/Reuters

Värskest ravimite kättesaadavuse raportist 2016. aasta kohta selgub, et ravimitööstuse pingutused ravimite kättesaadavuse tagamise parendamisel on varasemast mõnevõrra edukamad.

Juba viiendat aastat juhib ravimifirmade rahvusvahelist ravimite kättesaadavuse tabelit GlaxoSmithKline. Neil järgnevad Johnson&Johnson, Novartis AG ja Merck KGaA, selgub ravimite kättesaadavuse raportist, mida saab täismahus lugeda SIIT.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee