PERHi nõukogu loodab uue juhi valida veel sel kuul

PERHi nõukogu juht Marika Priske.
PERHi nõukogu juht Marika Priske.

Teisipäeval, 30. augustil toimus Põhja-Eesti Regionaalhaigla nõukogu korraline koosolek, kus muude teemade kõrval arutati uue juhatuse esimehe valikuprotsessi ajakava.

Nõukogu on lõppvooru valinud kolm kandidaati ja käimas on kohtumised kandidaatidega.

„Nõukogu oli rahul laekunud avalduste arvuga ja kandideerijate mitmekesise kogemustepagasiga,“ ütles nõukogu esimees Marika Priske. „Sõelale jäänud kandidaadid on väga tugevad ja seejuures erineva tausta ja oskustega. Nõukogu valik, kelle kogemused ja tugevused viiksid regionaalhaiglat parimal viisil edasi, ei saa olema kerge.“

Kõigi kolme kandidaadiga kohtumiseks otsitakse praegu kõigile sobivat aega ning viimased kohtumised jäävad septembri teise poolde.

“Olen kindel, et Eesti parim haigla saab endale kindlasti ka parima juhi, kellel on selge visioon regionaalhaigla tulevikust ja võimalustest ning suutlikkus kaasa rääkida kogu Eesti tervishoiusüsteemi arengus,“ lisas nõukogu esimees.

Kokku laekus haigla juhatuse esimehe kohale 15 sooviavaldust. Esimeses voorus valis nõukogu välja seitse inimest, kes juhatuse esimehe konkursil jätkasid. Appi võeti personaliotsingufirma, kes aitas täpsemalt kaaluda kandidaatide sobivust.

Personalifirma kohtus kandidaatidega, viis läbi testid, tegi taustuuringu ja intervjueeris soovitajaid. Personalifirma hinnangutele tuginedes valiti lõppvooru kolm haiglajuhiks sobivaimat kandidaati.

Uue juhatuse esimehe tööle asumiseni täidab juhatuse esimehe ülesandeid regionaalhaigla juhatuse liige-ülemarst Andrus Remmelgas. 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.