4 oktoober 2016 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Soomes tööle asumisel keeleeksam kohustuslik

Selle aasta algusest alates on tervishoiutöötajal vajalik Soomes arstiloa saamiseks teha soome keele riiklik eksam.  Foto: Scanpix/Caro

Selle aasta algusest alates on tervishoiutöötajal vajalik Soomes arstiloa saamiseks teha soome keele riiklik eksam.

Personalifirma Attendo esindaja Kalev Lepp leidis, et arstide keeleoskus on enne Soome tööle asumist olnud seni piisavalt kõrge ja nad oleksid võinud selle eksami ka enne kohustuslikuks muutmist ära sooritada.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee